2PLOG

O nas & kontakt

Jak pracujemy

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, 2PLOG przeprowadza nawet najbardziej skomplikowane projekty w obszarze łańcuch dostaw. Szczegóły naszej oferty mogą Państwo poznać na stronie z naszymi usługami.

Niezależnie od tego, czy projekt wynika z inicjatywy naszych klientów, czy też jest wynikiem (naszej bądź zewnętrznej) analizy lub audytu przedsiębiorstwa stawiamy na komunikację bezpośrednią. Nie unikamy kontaktu, wręcz przeciwnie, zachęcamy do skorzystania z formatki na dole strony.

Nasz zespół praktyków logistyki na przestrzeni lat zrealizował setki projektów. Poczynając od najbardziej podstawowych takich jak wdrożenie metody 5S w małym obiekcie magazynowym aż po rewolucje globalne w postaci kompleksowej re-inżynierii strategii łańcucha dostaw w organizacjach funkcjonujących na kilku kontynentach.

Będąc zorientowanym na wynik, 2PLOG adaptuje najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Chcemy nie tylko sprostać trudnym wyzwaniom, ale przede wszystkim zwiększać konkurencyjność i potencjał swoich klientów. Jesteśmy lojalnymi partnerami, nie zapominamy o współpracy z klientem wraz z zakończeniem projektu.

W świecie współczesnego biznesu, to jałowe być twórczym, oryginalnym myślicielem, jeśli nie umiesz sprzedać swojej kreatywności

David Ogilvy

Powyższy cytat z „ojca reklamy” w sposób celny opisuje naszą motywację do założenia firmy. Jeżeli życzą sobie Państwo poznać historię powstania firmy, naszą wizję, oraz szczegóły dotyczące współpracy i wartości które nam przyświecają, zapraszamy do kontynuowania czytania.


Powstanie spółki

Po wielu latach pracy zawodowej na etacie a następnie jako właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych postanowiliśmy wykorzystać swoje doświadczenia. Angażując i motywując innych konsultantów z którymi nasze szlaki przecinały się na przestrzeni lat. 2PLOG to nie tylko my, to zespół złożony z konsultantów, analityków, konstruktorów, zawodowych interim managerów i doradców strategicznych.

Wierzymy i mamy ku temu silne podstawy, że na polskim i europejskim rynku wciąż brakuje profesjonalnych usług doradczo-konsultingowych. My nie rozpoczynamy pracy od szablonu, rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Dopiero po zrozumieniu jego potrzeb biznesowych proponujemy rozwiązania.

Kompetencje

Nasza dotychczasowa działalność zawodowa obejmuje wiele branż. Od przemysłu farmaceutycznego poprzez branże: FMCG, fashion, e-commerce aż po automotive i zakłady produkcyjne. Mogą się Państwo zapoznać z naszym portfolio lub zapytać nas bezpośrednio o konkretne projekty. Z przyjemnością odpowiemy na pytanie które nie są objęte umowami o poufności zawartymi pomiędzy nami a naszymi dotychczasowymi klientami.

Będąc zespołem konsultantów logistycznych realizujących na codzień szereg projektów, postaramy się również regularnie publikować materiały dotyczące szeroko pojętej logistyki. Nie znajdą jednak Państwo u nas przeglądu wydarzeń z kraju lub ze świata. Zamierzamy skupić się na prezentacji narzędzi, opisywaniu strategii działań, studiów przypadków i zapisów zrealizowanych projektów. Będziemy również informować o publikacjach i wystąpieniach członków naszego zespołu. Tym samym zapraszamy Państwa do sekcji – publicystyka & informacje.

Zapraszamy do współpracy!

Polityka prywatności

Z naszą polityką prywatności mogą się Państwo zapoznać tutaj.

Zapraszamy do kontaktu pod e-mailem:

piotr.witort@2plog.com

Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
pl_PL